Przykładowe zastosowanie Linoo

 

Produkt możesz dopasować do własnych potrzeb – zaprojektujemy dla Ciebie każdy kształt – od modeli geometrycznych (koła, kwadraty, trójkąty itp.) po niestandardowe rozwiązania, które możesz doczepić do np. roweru. Możemy również wytworzyć litery oraz cyfry, które dobrze wyglądają na wszelkich budynkach. Linoo idealnie sprawdza się także oświetlając drogi, ścieżki, podjazdy czy parkingi.

Oprócz tego, że nasz produkt zwiększa bezpieczeństwo po zniknięciu źródła światła, to dodatkowo wygląda świetnie i doskonale sprawdzi się jako wszelkie dekoracje. Naszego rozwiązania można użyć także do oznaczenia wyjść awaryjnych czy instrukcji BHP lub przeciwpożarowych, dzięki temu przyda się do zakładów pracy czy obiektów użyteczności publicznej.

Linoo to nowoczesne, ekologiczne i darmowe źródło światła – zastosowanie go ograniczone jest jedynie przez naszą wyobraźnię.

Kostka brukowa

 

Nasz produkt, dzięki wykorzystaniu bardzo trwałych materiałów (m.in. włókna szklanego i żelkotu polimerowego), może wytrzymać nawet kilkadziesiąt ton nacisku. Ta cecha, w połączeniu z nawet 50 letnim okresem świecenia materiału, sprawia, że idealnie nadaje się on do kostek brukowych.

Mamy możliwość wkładania krążków Linoo do kostek brukowych, wykonanych z betonu prasowanego. Kostka brukowa jest trwałym materiałem do regulowania wszelkich nierówności, przez co idealnie nadaje się jako nawierzchnia placów, parkingów, ulic czy chodników. Linoo, oprócz tego, że zapewnia bezpieczne, bezawaryjne oświetlenie, wygląda bardzo nowocześnie i komponuje się w tło każdego miejsca.

Wyróżnij się z nami i oszczędź pieniądze na tradycyjnym oświetleniu. Sprawdź nasze profesjonalne realizacje i zgłoś się do nas!

Dom i ogród

 

Nasze nowoczesne i wyjątkowe oświetlenie, oprócz spełniania funkcji praktycznych, pomoże wyróżnić każdy dom. Linoo pobiera i magazynuje światło za dnia, by wieczorem je wyemitować. Nie potrzeba więc żadnego zasilania – jest to rozwiązanie ekologiczne, wykorzystujące światło słoneczne!

Doskonale sprawdzi się do ogrodu, gdzie może służyć jako piękna dekoracja, która pomoże stworzyć piękny klimat w nocy. Ponadto, dzięki temu, że produkt można bezpiecznie i trwale mocować do podłoża, idealnie nada się do wskazywania nam drogi do np. garażu. Z kolei w środku domu nasz produkt może być bezpiecznie przyklejony do wszystkich powierzchni. Dzięki temu może służyć jako wyjątkowe oświetlenie np. schodów i poręczy lub korytarzy.

Rozświetl swój dom i ogród, idź z duchem czasu i postaw na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu!

Numery i cyfry

Świecące koło

Świecąca Listwa