Oświetl podjazd do domu dla Twojego samochodu oraz ścieżkę pieszą dla siebie, zupełnie za darmo!

Nie potrzebujesz bardzo drogich i skomplikowanych instalacji elektrycznych, aby w bezpieczny sposób po zmroku wjechać samochodem do garażu, bądź dojść oznaczoną drogą do drzwi swojego domu. I te bardziej rozbudowane i te bardzo małe ogrody bez dostępu do prądu mogą być rozświetlone – wystarczy zastosować rozwiązania fotoluminescencyjne – Linoo. Rozwiązanie to pracuje całkowicie za darmo, oszczędzając i pieniądze i środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu specjalnych właściwości materiał ten korzysta w ciągu dnia z energii słonecznej, którą magazynuje, by jak najefektywniej i wydajnie oddać skumulowaną energię po zmroku. Stosując rozwiązanie Linoo nie musimy narażać się na montowanie kosztowych instalacji elektrycznych w naszym ogrodzie.

Rozwiązaniem dla Twojego ogrodu jest prezentowana kostka brukowa z centralnie umieszczonym światłem Linoo. Prostokątna kostka to jedna z najbardziej popularnych form, o bardzo uniwersalnym charakterze. Jej kształt umożliwia bezproblemowe klinowanie się sąsiadujących ze sobą elementów, dzięki czemu stabilizuje się nawierzchnia. Kostka nadaje się idealnie do układania powierzchni przemysłowych na placach i parkingach, a także drogach dojazdowych czy chodnikach Twojego ogrodu.

ABC dla zastosowania Linoo w Twoim ogrodzie:

Linoo należy zainstalować w nasłonecznionym miejscu – żeby działało musi bowiem w ciągu dnia zmagazynować odpowiednią ilość energii. W półcieniu jego akumulacja energii będzie miała mniejszą wydajność

Nie martw się o warunki atmosferyczne, Linoo jest odporne na skrajnie minusowe, jak i skrajnie dodatnie temperatury a także inne ekstremalne warunki pogodowe

Wszelkie smary i oleje również nie są mu straszne

Zakup, zainstaluj, zapomnij – te trzy dewizy najlepiej opisują proste rozwiązania, dzięki którym Twój ogród nie tylko zyska unikalny wygląd na tle ogrodów sąsiadów, ale także sprawi, że droga do domu o zmroku nie będzie już szukaniem właściwej drogi po omacku. Również Twój samochód zyska wyznaczony pas wjazdowy, a Ty będziesz mógł się poczuć jak nie przymierzając pilot samolotu pasażerskiego.